Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 8

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 128
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1996
· Komentáre: 1580
Štatistika prístupov

Google PageRank
Zmena domény webu klubovej stránky
Iné
Zmena doménovej adresy.


Aktívnejší používatelia stránky si všimli, že pôvodná adresa klubu www.kynologivia.zmonline.sk je od 27.1.2015 nefunkčná. Výpadok je spôsobený neobnovením domény a nezaplatením nášho poskytovateľa, ktorý nám až do tohto dátumu umožňoval úplne zadarmo používať ich doménu, ako aj priestor na webe. Kto stojí za neznámym dobrodincom, mi doteraz nie je známe. Dôležitejšie pre nás však bolo to, že sme za 4 roky ušetrili nemalé financie za platbu poskytovateľovi. Aj týmto nášmu neznámemu sponzorovi veľmi pekne ďakujem a ubezpečujem ho, že aj keď jeho „výpoveď“ bola zrealizovaná bez predchádzajúceho upozornenia, teda dosť neštandardne, (ach tie „neúspešné“ voľby), vážime si jeho pomoc a kedykoľvek má u nás dvere otvorené.Okamžite som začal riešiť po dohovore s výborom novú doménu a priestor. Vďaka aktívnemu prístupu Michaeli, sme vybrali ako najlepší variant názvu pre našu stránku : www.kynologickyklub.sk. Pri rozhodovaní o výbere poskytovateľa prichádzali do úvahy viaceré kritéria. Ako víťaz vyšiel predchádzajúci server neznámeho sponzora. Po výbere a aktualizácii doménu, bolo treba ešte preniesť celý obsah webu na nový, kde mi opäť veľmi ochotne vyšiel v ústrety vybraný prevádzkovateľ. Výber sme uskutočnili bez zaváhania, zaplatili okamžite a chcem podotknúť, že zásluhu máte na tom všetci, ktorí ste akokoľvek finančne prispeli do klubu, vďaka čomu na dôležité veci financie máme.
Prechod sa nezaobišiel bez rôznych problémov, ktoré ešte miestami nie sú odstránené, ale postupne chyby odstraňujem a približujem sa k pôvodnému stavu. Verím, že na novej adrese bude stránka rovnako navštevovaná a bude naďalej neoddeliteľnou súčasťou našej histórie a stále zostane veľkým pomocníkom, ako pre členov klubu, tak aj pre všetkých záujemcov o kynológiu, či neoceniteľnou reklamou pre nových záujemcov pri výbere toho správneho klubu, ktorého členom sa budú chcieť stať.


Jozef Paluška, predseda KK ZM
Komentáre
#1 | sykora f dňa February 13 2015 06:32:02
Vďaka Jozef za kladný prístup a rýchle a predpokladám, že aj náročné vytvorenie novej domény. Aj ja dúfam, že to bude všetko fungovať o.k.sarkazm
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,936,259 návštev Canine by Harly