Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 124
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1993
· Komentáre: 1577
Štatistika prístupov

Google PageRank
Zas máme niečo nové
BrigádyTento týždeň zase prebehli určité brigády našich členov, ktoré priniesli posun úrovne nášho výcviku dopredu. Podrobnosti o hodinách a zúčastnených členoch nájdete v zozname brigád, budem sa zmieňovať o tom, čo sa zrealizovalo. A bolo toho myslím dosť. Máme oplášťovanú dvojbunku aj zvonka, stačí už len dopeniť, to bude zrealizované tento týždeň. Voliéra pre psov je hotová, treba len dokončiť na nej strechu. Je opravená kladina, konečne má predpisovú šírku 30 cm, takže naše veľké psy ju omnoho ľahšie zvládajú. Pribudol tunel a bol som rád, keď som na dnešnom výcviku videl, že takmer všetky psi ju s väčšími alebo menšími problémami zvládli. Na budúci týždeň to už určite bude bez problémov. Máme rozrobenú preklápačku, novú prekážku pre psov, verím, že tento týždeň ju dokončíme. Našim cieľom je zahrnúť do nášho výcviku aj prvky agility. Časť prekážok je natretá, tento týždeň budú natreté všetky. Ďalej sme oplotili detský kútik aj s bráničkou, s ktorou ľahko manipulujú aj deti. Tento týždeň plánujeme zrealizovať pieskovisko a lavičky do detského kútika. Dnes na výcviku bol detský kútik využitý aj pre šteniatka, ktoré sa v ohradenom priestore vybláznili a majitelia nemali strach, že počas šantenia sa zapletú medzi cvičiacich dospelých psov.A prišli si na svoje aj deti, ktoré sa so šteniatkami zavreli do detského kútika a nechýbalo im zatiaľ ani to pieskovisko. Som veľmi rád tomu, že na každom nedeľnom výcviku máme niečo nové, čo sa nám podarilo za týždeň urobiť. A bude toho ešte viac, nechajte sa prekvapiť.
Ing. Peter Hrmo, hospodár
Komentáre
#1 | jopal dňa September 10 2012 14:09:21
Mne sa ziada doplnit, ze brigady sa zucastnili: Hrmo, Hrmova, Paluska, Sykora F., Geci M., Ondrejkova Mi.(za Onrejkovu Ma.), Rumanko K., Minar. Snad som nezabudol na nikoho.
#2 | jopal dňa September 11 2012 10:59:02
Jeziiis, este som zabudol na vyborne kolaciky, ktorymi nas ponukala Janka. Dakujeme.tlieska Trosku zyhalo pohostenie, ale bolo to sposobene vyskokou produktivitou, takze na prinesene jedlo, nejako nezostal cas.
#3 | smire dňa September 11 2012 16:39:45
Vypenenie bunky je hotové. Urobil som ho dnes s penou, ktorú nám doniesol Holečka.
#4 | jopal dňa September 12 2012 07:12:14
Vsimol som si a co ti zostalo, si dopenil "staru"...Grin
#5 | smire dňa September 12 2012 19:05:11
Dnes sme sa zišli na cvičáku v hojnom počte, Hrmo, Hrmová, Minár, Sýkora, Halanda, Levická, Kériová, Ondrejková. Je hotová preklápačka, natreté prekážky, piekovisko, už len chýba detail - piesok, ale je zabezpečený, lavičky v detskom kútiku, jedna treba ešte dorobiť, upratané bunky, ohoblované dosky, rozrobená konštrukcia na hojdačku pre deti. Chýbala nám slabá hodinka, aby bolo všetko dokončené, ale vyhnala nás prietrž mračien. Ak nám bude počasie priať do nedele bude všetko dokončené, tak ako sme si to naplánovali. Zajtra majú doviesť konštrukciu na prístrešok, zabezpečila Ondrejková s Minárom. Chcem všetkým poďakovať za dnešnú brigádu, v príjemnej atmosfére som strávil pekné popoludnie.
#6 | jopal dňa September 13 2012 08:00:51
Dobra praca hospodar, dobra praca...super
#7 | smire dňa September 14 2012 19:58:31
Počasie nám prialo, konštrukcia na hojdačku pre deti je hotová, lavičky v detskom kútiku sú tiež dokončené, tunel je spevnený, takže žiadne prehýbanie nehrozí. Podpornú konštrukciu na tunel doniesol Peťo Minár. Vymenené poškodené stupne na rebríku pre psov a samozrejme konštrukcie so železa, ktoré sme dnes použili pri práci sú aj natreté, bez toho by sme neodišli : Peťo Hrmo a Ivo Halanda.
#8 | smire dňa September 16 2012 20:45:12
Postriekaný areál proti malinčiu, vďaka chalani za dobrú spravu. Pršať nehlásia, ja by som pre istotu neodporúčal chodiť cez týždeň na cvičák so psami, aby nechytili nejakú alergiu na postrek.
#9 | smire dňa September 17 2012 17:21:47
Poškodený zámok na vchodovej bráne vymenený, kľúče budú k dispozícii v nedeľu na cvičáku. Všetky kľúče sú odskúšané, problém s zamykaním, ako u predchádzajúceho zámku nebude.
#10 | smire dňa September 20 2012 19:12:57
Na cvičáku sú už prinesené stojky s privareným úchytom na hranoly pre prístrešok, práca M.Géci a Podskalický, hranoly pod krytinu zodpovední Stolár a Hrmo. Napredujeme!!!
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,150,671 návštev Canine by Harly