Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 126
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1994
· Komentáre: 1579
Štatistika prístupov

Google PageRank
Brigáda 19.5.2012
BrigádyDanej brigáde predchádzala náročná predpríprava vo forme vybavovania betónových panelov (Sýkora), hľadania ochotného prepravcu so žeriavom (Ondrejková Mch.), jeho následného skontaktovania (Paluška) a osobnej návštevy, vrátane prieskumu terénu so šoférom.
17.5.2012 v poobedňajších hodinách Paluška s Podskalickým urobili nutnú predprípravu buniek pred odvozom podľa inštrukcií prepravcu (Kanvod), ktorá pozostávala z odstránenia časti striech na bunkách (Podskalický), vypratania prebytočných a krehkých vecí z buniek (Paluška). Na druhý deň išiel Paluška so šoférom naložiť panely na Skýcov. Ďalšia cesta viedla na staré cvičisko, kde už čakal Minár s ktorého pomocou účastníci naložili betónové stožiare na Tatru, vrátane najrozmernejších prekážok. Pri vykladaní takto naloženého auta (12 ton materiálu) na novom cvičisku pomáhal aj Hrmo, ktorý ochotne taktiež obetoval svoj voľný čas a cestu z Čiernych Kľačian. Nakoľko panely boli len pod „novú“ dvojbunku, ktorú objavil a vybavil Paluška , Sýkora F. operatívne zabezpečil, priviezol a vyložil 4 ks. železničných podvalov, určených ako podklad pod starú bunku. Keďže Paluška zabezpečil šoféra aj na druhý deň, trojica brigádnikov za prisľúbenia účasti Krúpu a Hrmovej sa stretli presne podľa dohody o 9.25 hod. na starom cvičisku. Pripravili ďalšie prekážky na odvoz, naložili krehké veci z bunky do auta a to už opäť presne podľa dohody sa zjavil prepravca s Tatrou a príjemne prekvalil svojou účasťou a pomocou Sýkora F. Úspešne sme naložili 1. unimobunku na nákladniak a odviezli na nový areál. Minár spolu s Krúpom naložili ďalšie menšie prekážky a ťažké lavice so stolom do Krúpovho auta a taktiež poprevážali do Chyzeroviec. Podobne sme naložili a previezli dve ďalšie bunky z „Mexikoplacu“ a Sýkora zvyšoval našu produktivitu práce tým, že priebežne zastriekal na areáli cvičiska náletové dreviny postrekom, ktorý zakúpil za klubové peniaze. Po náročnom vyložení a dopasovaní buniek sme sa o 14.00 občerstvili (pripravila Hrmová – výborné koláče) a o14.30 brigádu ukončili.
Chcel by som vyjadriť svoj nesmierny obdiv a vďačnosť všetkým účastníkom brigády, kedy naozaj nikto nečakal na vyzývanie do práce a každý jeden účastník maximálnou mierou a iniciatívne prispeli svojou prácou k úspešnému priebehu dnešného dňa. Zvlášť milo prekvapila Janka, ktorá za našej neprítomnosti iniciatívne upratala bunky, zahádzala hlinou stožiare a vyhrabala priestor okolo nich. Tiež vyjadrujem spokojnosť, že aj napriek veľmi nebezpečným a život ohrozujúcim situáciám sa nikomu nič nestalo.
Paluška
Komentáre
#1 | smire dňa May 20 2012 09:07:15
Robíme to pre seba, takže akákoľvek pomoc keď treba, je pre mňa samozrejmá.
#2 | jopal dňa May 24 2012 16:14:00
Nahral som videa z premiestnovania bunky. Budem ich davat aj do buducna na youtube.com, z dovodu setrenia miesta na serveri a zjednodusenia pripadneho stahovania na iny...
1. cast:http://youtu.be/F...
2. cast:http://youtu.be/r...
3. cast:http://youtu.be/P...
4. cast:http://youtu.be/k...
a skladanie na novom cvicaku:
http://youtu.be/f...
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,523,867 návštev Canine by Harly