Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 127
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1995
· Komentáre: 1579
Štatistika prístupov

Google PageRank
Ďaľšia úspešná akcia 10.7.2010
Brigády   Brigáda sa konala 10.júla 2010 o 13.00 hod., za horúceho počasia. Zúčastnilo sa jej 17 členov klubu a jeden hosť. Brigáda bola spojená s varením guláša, na ktorý nás pri príležitosti osláv svojho jubilea pozvala Hela Zemanová(2). Hela sa postarala o suroviny a pohostenie. Guláš varil tradične Jožo Čulák(2). Výraznú aktivitu prejavil Miloš Madola(3), ktorý hrabal seno, pomáhal pri organizácii kultúrnych podujatí a aj pri kultivácii pozemku spolu s Paluškom Jarom Švecom(2) . Boris Podskalický(4) prichystal mrežu a rám na novo osadené okno a zodpovedal za úspešný priebeh jeho osadenia. Pomáhali mu Jožo Drienovský(2), Miro Géci(2) a Martin Valach(2). Martin priniesol aj doplnkové občerstvenie a kosil tiež trávu, v priestoroch parkoviska, spolu so Slavom Matuškom(3), ktorý kosil aj v areáli a bol spolu s Milošom vyhodnotený ako najaktívnejší brigádnik tohto dňa. Dokášanie areálu bolo doménou aj Luboša Fidesa(2) a Imra Preinera(2). Areál deň pred brigádou pokosili Fero Sýkora (3) a Jožo Mlynka(3) ktorý aj odnášal seno. Ľudo Jánošov(3), spolu s hosťom Ronaldom opravili a osadili stôl určený na vonkajšie stolovanie či odloženie náradia. Miška(2) a Maťka (2) Ondrejkové hrabali seno, Miša spísala zápisnicu z ustanovujúcej schôdze KK, vytlačila a odovzdala predsedovi Jozovi Paluškovi(4). Ten priniesol generátor, vzduchovku, zakúpil PHM do nástrojov, broky do vzduchovky, spísal a zorganizoval účasť, ako aj usmerňoval brigádnikov. Tiež fotograficky zdokumentoval činnosť, fotky skorigoval, umiestnil na internet a napísal tento článok. Tomáš Šťastný (1) priniesol náradie a makety granátov pre súťaže. Akcie sa zúčastnili aj sestry Zuzka, Hanka a Katka Dankové, ktoré však tentokrát nebrigádovali.
   Po odbrigádovaní sme všetci zavinšovali Hele k narodeninám (dostala za klub kyticu a upomienkový predmet), pohostili sme sa s navareným gulášom, občerstvili a išli sme súťažiť. Boli dve disciplíny a to hod granátom na cieľ, víťazom sa stal za mužov Géci Miro za ženy Zemanová Hela. Potom nasledovala streľba zo vzduchovky na cieľ. Víťaz chlapi: Tomáš Šťastný, ženy: Miša Ondrejková. Víťazom srdečne blahoželáme. Akciu ukončili ako poslední, tradiční skalní členovia M@M Ondrejkové, Paluška a Valach o 02.00 11.7.2010. Ďakujem všetkým za účať, odvedenú prácu ako aj za disciplinované správanie, ktoré prispelo k ďalšej našej veľmi úspešnej akcii.
P.S. Pokiaľ máte akékoľvek doplňujúce info, použite prosím chlievik „Pridať komentár“ pod týmto (a vlastne pod každým) článkom.
P.S.S. Čísla za menom je počet hodín zarátaných členovi za dnešnú brigádu

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,831,008 návštev Canine by Harly