Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 126
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1994
· Komentáre: 1579
Štatistika prístupov

Google PageRank
Pracovný guláš 2016
Brigády
Výrazne sme omladli!    32. ročník gulášu sa niesol hlavne v znamení nástupu mladej krvi, s takmer polovičným podielom nových a mladých členov na akcii .... Zveľaďovaniu areálu a kynologickému kolektívu pred inými povinnosťami dali v tento deň prednosť: Drienovký, Ďurček, Ďurišové, Géci J., Géci M., Géci V., Jakub, Jánošov, Jánošová, Mankovecká, Ondrejková Mi., Ondrejková Ma., Paluška, Sýkora F. , Sýkora M., Šabo, Šťastný a Valach.

Už pred 13 –ou hodinou začali svoju aktivitou guláš majster Sýkora Martin, Fero a Drienovsky, ktorým do pohody hrala Sýkorova hudobná aparatúra. S príchodom ďalších členov sa začala rozdeľovať práca a pribúdať aktivita. Postupne sa rozbiehalo kosenie areálu, vystužovanie odpadovej jamy, výmena oleja na pojazdnej kosačke, oprava preseknutého elektrického kábla na osvetlení, renovácia plent, hrabanie areálu, pálenie suchej trávy, natieranie dreveného podkladu na bunke, oprava strechy na dvojbunke a samozrejme podpichovanie či dobrá nálada. Nechýbalo rozmanité občerstvenie či pohostenie. Vítaným spestrením boli výborné domáce „šutemíny“ od Mankoveckej a Manuely, ktorá ako nečlen neváhala tiež priložiť ruku k dielu. Keďže nám počasie naozaj prialo, robota sa míňala a po výbornom guláši prišiel čas aj na šport a kultúru. Futbalisti okrem členkov a kolien kopali aj sem-tam do lopty a strelci zo vzduchovky trafili niekoľko krát aj do terča. Výborne sa vynaháňali aj pustení psi a dosýta vynudili tí uviazaní... -:) Keďže bolo horúco, väčšina „nešoférov“ dodržiavala intenzívne pitný režim, takže hlava síce neskôr bolela, ale nebolo to z úpalu. Po 18. hod som zaznamenal pomalé rednutie účasti, keď ako poslední okolo 22.00 „roztrhli“ kolektív Géci so synom a tradiční skalní, obohatení Šťastným a Šabom v zostave Ondrejkové, Paluška a Valach udržali špičkovú atmosféru a vôbec sa nepobili do 2.00 hod.
    Aktívni boli naozaj všetci, ale predsa len krvavé otlaky od hrabania si odniesli domov dievčence Ďurišové, ktoré na naše sklamanie ani neokoštovali guláš, keďže spolu s Jakubom mali ešte iné povinnosti a opustili nás pred jeho dovarením. Ďakujem všetkým sponzorom, ktorí sa akoukoľvek maličkosťou spolupodieľali na tom, aby nám nič nechýbalo a mohli sme sa naplno venovať práci. Organizačne na zabezpečovaní akcii sa podieľali Paluška, Sýkora a Ondrejková.


Paluška.
Komentáre
#1 | jopal dňa July 04 2016 11:36:22
Doplnil som brigady podla svojho vedomia, skuntrolujte si ich cim skor, akekolvek reklamacie rad vybavim... Popripade ak by mal niekto k clanku iny poznatok ci nazor...
#2 | Eruvie dňa July 04 2016 21:29:12
Júj... na takéto akcie, radosť spomínať Piva Guláš mi veľmi chutil a touto cestou musím pochváliť kuchára maskrta Vydarená brigádička, perfektná atmosféra,kopec roboty odmakanej, bodaj by bolo takýchto akcii čo najviac. super
#3 | Boris dňa July 04 2016 21:53:47
Tak tak. Bolo super radost2 Nabudúce potiahnem aj ja do záverečnej Piva
#4 | jopal dňa July 11 2016 16:16:10
opravene odrejkove
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,584,173 návštev Canine by Harly