Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 125
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1994
· Komentáre: 1578
Štatistika prístupov

Google PageRank
Členská schôdza, máj 2014
Administrativne záležitosti, členoviaStretnutie začalo podľa plánu krátko pred jedenástou. Schôdze sa zúčastnila nadpolovičná väčsina riadnych členov klubu: Paluška, Géci M., Ondrejková Michaela, Sýkora F. , Hrmo, Šindler, Géci J., Hrmová, Krúpa, Herencsár, Rumanko. Z riadnych členov s hlasovacím právom chýbali: Valach, Minár, Jánošov, Ondrejková Martina. Okrem Valacha sa ani jeden neospravedlnil, takže predpokladám, že dianie v klube ostatným je ukradnuté. Body programu schôdze, ako boli schválené v bode 1:1. Otvorenie a schválenie programu
2. Schválenie nových členov s hlasovacím právom (máme vôbec koho schvaľovať? alebo to bude len tak "pro forma" a povieme že nie je koho? )
3. Volba výboru
4. Doplnenenie vnútorného poriadku
5. Návrh na zmenu kontrolnej komisie
6. Správa pokladníka
7. Plán činnosti
8. Diskusia a záver

Za nových riadnych členov sme jednohlasne prijali Hrmovú a Rumanku.
Voľba výboru prebehla bez pripomienok, potvrdil sa vybor pôvodný, ktorý po skončení členskej schôdzi ratifikoval jeho pôvodné obsadenie.
V bode 4 je zmena:
- Pre členov, ktorí sú v klube aktívni viacej ako desať rokov, odpadá nutnosť odpracovať brigádnické hodiny a členský príspevok sa znižuje na 1€ ročne. O splnení podmienok rozhoduje výbor. Aktuálne sa to týka dvoch členov, Paluška a Sýkora F.
- Kto preukázateľne prinesie do klubu finančné prostriedky vo výške 5 násobku členského, je mu za daný kalendárny rok platba odpustená.
Počet členov kontrolnej komisie sme znížili na 2, v zložení Hrmová predseda, Krúpa člen, s prísľubom uskutočnenia revízie pokladni do konca júna t.r.
Pokladník predniesol správu o čerpaní a zostatkoch finančných prostriedkov s kladným hospodárskym výsledkom.
V najbližšom čase plánujeme natrieť plenty, obložiť bunku, postaviť krb, prirobiť nové koterce, predlžiť detský kútik, vybetónovať chodník k bunke.
Konštruktívna debata sa rozprúdila okolo nákupu kosačky pre klub. Bola schválená za sumu do 400,-€. Zníženie platby za neodrobenú brigádnickú hodinu neprešlo, taktiež bol stiahnutý návrh na zníženie členského. Topánka nás tlačí hlavne v činnosti výcvikára a figuranta.

Ak som na niečo podstatné zabudol, po upozornení rád doplním.
Paluška
Komentáre
#1 | jopal dňa May 20 2014 09:51:55
Doplnil som v bode 4 podmienku na odpustenie clenskeho
#2 | Eruvie dňa May 28 2014 22:25:21
Nákup kosačky nabral celkom rýchly spád a v nedeľu už sa krásavica, aj vďaka Krúpovi, premávala po cvičáku oci A teraz len dúfať, že prvotné nadšenie tak skoro neopadne a bude mať kto s tou potvorou po tom našom pľaci behať. Wink
#3 | jopal dňa June 02 2014 09:44:53
Myslis tuto: http://vega.zahra...84818.html
ktora sa da kupit s odpoctom DPH pre Slovensko za 229,-€, s dovozom zadarmo na miesto urcenia, do 3 dni...? hmm Do buducna by bolo vhodne nekupovat bezhlavo a minimalne dodrzat uvznesenie clenskej schodze, kedy sa pred samotnou kupou mal informovat pokladnik a predseda, co sa nakoniec nestalo.
#4 | Eruvie dňa June 04 2014 11:59:49
...v dobrej cene si ju našiel. Ja som počula, že bola zlacnená zo 700€ na 300€ hmm ale to je už teraz nepodstatné, už je "doma".
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,391,144 návštev Canine by Harly