Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 124
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1993
· Komentáre: 1577
Štatistika prístupov

Google PageRank
Brigáda 9.6.2012
Brigády
Dňa 9.6.2012 sme sa zišli na brigáde, kde bolo cieľom skultúrniť celý pozemok, aby po vizuálnej stránke vyzeralo naše cvičisko ako udržiavaný pozemok a nie ako skládka komunálneho odpadu. Na moje rozčarovanie na miesto nahlásených 8 brigádnikov sme sa o 8,00 zišli iba štyria, Hrmo, Hrmová/ktorá sa neprihlásila, ale prišla kvôli klampiarovi, čo mal obzrieť zatekajúcu strechu, čo sa aj zrealizovalo/, Paluška, Lenárth. Takže sme museli korigovať naše plány, na vybudovanie prístrešku na drevo nebol dostatočný počet ľudí. Tak sme upratovali drevo na vyhradené miesto, ktoré sme si určili, rozdelili na komunálny odpad, drevo na kúrenie a drevo na pílenie a prípravu chatiek na elektrofikáciu. Postupne prichádzali ďalší členovia na brigádu v zložení Géci M., Kériová, Sýkora st., Geleta, Podskalický, Povoda, Valach. Urobila sa aj robota, ktorú sme neplánovali. Zlikvidoval sa horľavý odpad, dokončila sa kadibudka, upratala sa dvojitá unimobunka, kde sme rozložili aj nábytok, zavesilo sa logo aj znak nad bránu nášho kynologického klubu. Cvičisko je momentálne v stave, že sa za neho nemusíme hanbiť, osloví každého záujemcu a nie je na ňom vidieť, že tu cvičíme iba jeden týždeň. O 13,00 prichystal pre nás oslavu náš člen Dr. Šindler, ktorý pre nás prichystal oslavu svojich 40 narodenín, kde pre nás nachystal hotové zabíjačkové hody/ pečené prasiatko, prílohy, cesnakové osúchy, alko a nealko od výmyslu sveta a na viac si už nepamätám/. Dr, Šindlerovi prajeme veľa zdravia, úspechov vo výcviku psov a jeho rodine veľa trpezlivosti pre jeho koníček - kynológiu. Po veľmi peknom sobotnom dni sme sa rozišli podľa svojich možností a bez akýchkoľvek problémov v čase, ako sa kto cítil. Dozor nad celou akciou mal náš člen Minár, takže sme sa všetci cítili bezpečne.
Peter Hrmo
Komentáre
#1 | jopal dňa June 10 2012 17:29:15
Foto k "BrigSlave" http://www.kynolo...lbum_id=48
Okrem už avízovanej slabšej účasti treba spomenúť neúčasť dodávateľa elektriky (boli sľúbení dvaja, neprišiel ani jeden), takže práce závislé od nej (zváranie poškodených prekážok a voliéry), sme nezrealizovali, aj napriek tomu, že Sýkora ráno obetavo priniesol sľúbené elektródy a Paluškova zváračka bola pripravená tiež. Na aktívnych členoch je videť značné známky vyhorenia a jednoznačne musíme zľavniť tempo. Je mi jasné, že nie každý si môže dovoliť sobotu čo sobotu venovať cvičáku, ale je maximálne nezodpovedné spoliehať sa na hŕstku nadšencov, že budú robiť za ostatných!
Samotná oslava sa niesla vo veľmi príjemnej atmosfére aj napriek tomu, že dominovala dlhá rozprava a adresná a konštruktívna kritika na výbor a na predsedu zvlášť.
Edit: V návale práce som opomenul poďakovať F. Sýkorovi za prekrásnu tabuľu, ktorá je naozaj umeleckým dielom a právom sa čnie ako prvá upútavka nad vchodom do nášho areálu.
#2 | smire dňa June 11 2012 19:47:10
Škoda, že nemáme foto vstupu aj s tou tabuľou. Na tom strome vyzerá fakt úžasne.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,150,704 návštev Canine by Harly