Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 124
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1993
· Komentáre: 1577
Štatistika prístupov

Google PageRank
Marcové brigády (2012)
Brigády Ako som písal už inde, v sobotu, 24. marca sa konala 1. brigáda na novom areáli. Zúčastnili sa jej Paluška, Krúpa, Geci M., Minár a Sýkora (Písané v poradí, ako sme prichádzali. ). Od 8.00 do 14.00 sme pílili a vysekávali staré stromy a stromčeky. Samozrejme najviac práce spravil na pozemku zhŕňač s lyžicou - JCB. Podporiť návštevou brigádujúcich prišli aj Sýkora M. a Levická s dcérou. Občerstvenie brigádujúcim sponzorsky "zatiahol" Peťo Minár, týmto mu ešte raz ďakujeme... Na starom areáli začal v rovnaký deň rozoberacie práce Mlynka. Brigáda pokračuje v piatok poobede a opäť v sobotu. Od piatku nám TS ZM pristavia kontajner, do ktorého budeme môcť hádzať ekologický odpad...
Podľa mojich informácií sa konala Ďalšia brigáda vo štvrtok 29.3 (Géci Jožo), ktorý na novom areály vysekával divoké dreviny. V piatok na starom areáli rozoberala pletivo M. Ondrejková.
V sobotu sme opäť nabehli v slušnej zostave a to stereo, teda aj na nový a starý areál. Na novom prichádzali: Paluška a Hrmo + Hrmová (jediní vedia, kedy je 8.00). Následne prišli: Stolár, Minár a Géci. Ja a už aj Hrmo sme motorovými pílami opäť likvidovali staré a divoké dreviny, ostatní ich odnášali na kopy. (Avizovaný kontajner sa nepristavil, zlyhal dodávateľ, ale sľúbil odpad odviezť cez týždeň.) Po deviatej prišli Levická (sľúbené pohostenie nepriniesla), F. Sýkora a Valach. Aj napriek prísľubu a bez ospravedlnenia sa nedostavil mladý Geleta. Valach išiel na starý areál, kde už pracovali Čulák s Hudecom a likvidovali oplotenie. Zlyhalo aj zabezpečenie vrtáku, ktorým sme chceli vŕtať diery na stĺpiky. U stĺpov, čo sme chceli použiť zo starého areálu je veľký odpad, sa lámu sa pri vyťahovaní), avšak okolo 50 ks sľúbil zabezpečiť Minár.
Géci, Sýkora a Hrmová zrealizovali dovoz starších tehál, ktoré nám darovali Hrmoví, na dodávke, čo vybavil a šoféroval Sýkora. Na poludnie sme sa občerstvili paštétovým chlebom s cibuľou, ktorý sme spláchli pivom či minerálkou. Dovoz Minár s Levickou. Výborné boli aj pagáče, ktoré priniesla Janka Hrmová. Ďakujeme, každá takáto nečakaná iniciatíva poteší. Širšia účasť sa podpísala aj na výkone, keďže práce sa spravilo adekvátne viacej, ako minulú sobotu. Momentálny stav: Čiastočne vyčistené obe krajné strany, pripravené na vybudovanie oplotenia, spravené parkovisko. Pred celkovým ukončením odišli Hudec, Stolár a Levická. Fyzickú práca a aj oficiálne sme skončili o 14.30, organizačné veci sme ešte preberali do 15.00.
Ďaľší plán: Pokračovať v klčovaní divokých drevín, hlavne v mieste plota, natiahnuť špagát a vymerať oplotenie, prekonzultovať so susedmi (susedia bude problém - nebývajú tam), rozmerať diery na stĺpiky, vybrať bránu zo starého cvičiska, osadiť na novom. Vyvoziť jamu na mieste prístreškov, priniesť panely pod bunky, osadiť stĺpy a oplotiť, priviezť unimobunky...
Budúca hromadná brigáda je naplánovaná na sobotu, 14.4.
Foto dodám neskôr... Prípadné nepresnosti na požiadanie upravím.
Ja
Komentáre
#1 | jopal dňa April 01 2012 19:28:42
Po dnesnom vycvikovom dni doplnam: Geletu dnes ospravedlnila jeho matka, bol chory, samozrejme tym padom je jeho neucast pochopitelna. K brigadnikom pribudol Mlynka, ktory pracoval s Ondrejkovou a Lenart, ktory brigadoval spolu s J. Gecim.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,150,674 návštev Canine by Harly