Kynologický klub Zlaté Moravce
Posledné články
· Ďalší "poľovník" sa ...
· Na zamyslenie...
· Náš nový člen rodiny.
· Kde sa drevo rúbe, t...
· Kto mi vycvičí môjho...
Prihlásenie
Meno Heslo
Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Posledné 5 fotky
Štatistiky
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 140
· Najnovší člen: Richard· Tém vo fóre: 2
· Príspevkov vo fóre: 29
· Novinky: 124
· Články: 20
· Súborov na stiahnutie: 44
· Fotky: 1275
· Shoutbox správy: 1993
· Komentáre: 1577
Štatistika prístupov

Google PageRank
Brigáda 07.2011
Brigády Opäť po roku sme sa v zdravý väčšina skalných zišli, aby sme svojou troškou prispeli k zlepšeniu podmienok na našom „cvičáku“, zabavili sa, ochutnali guláš a nazbierali energie, či elánu do ďalšej psíčkarskej činnosti.
Akcia začala oficiálne o 13. hod, čo ale nerešpektoval Slavo, ktorý už pred spomínaným časom kosil o sto šesť. Týmto mu vyjadrujem pochvalu a odnáša si titul najaktívnejší brigádnik predmetnej akcie. Brigáda s 13 pracujúcimi sa radí návštevnosťou medzi tie menej početné. Pod slabšiu účasť sa podpísalo nadpriemerné teplo, ako aj nepredvídateľné skutočnosti niektorých skalných brigádnikom ktoré im nedovolili sa podujatia zúčastniť.
Pracovné aktivity boli podelené nasledujúco: Jedna skupinka varila guláš, ďalšia kosila areál, iní opravovali kladinu a dvaja sa venovali „čudovaniu“, prečo nám vyráža v chate poistky.
Guláš bo uvarený neobyčajne skoro, už tesne po 16 tej, takže brigáda sa o 17 ukončila a venovali sme sa príjemnejším aktivitám. Po jeho „okoštovaní“, príchode sestier Ondrejkových a doplnení nezbytných tekutín sme išli súťažiť. Súťažilo sa v streľbe zo vzduchovky na cieľ - figúrky, hode granátom na cieľ (triafanie fliaš) a ako novinka, hod granátom do otvoru na kruhovej prekážke pre psov (autor nápadu Martin). Hlavnú cenu vyhral Martin, ktorá si ju ale do dnešného dňa podľa mojich znalostí nevyzdvihol (resp. sponzor akcie mu ju nedodal...) :)
Po skončení súťaže prebiehala voľná debata, do neskorých nočných hodín.
Aj napriek oprávnenej výčitke, že sa mohlo urobiť brigádnicky viacej, robotu za nami vidieť je a do budúcna máme námet na zlepšenie organizácie a efektívnejšie využitia pracovného času.
Týmto ďakujem všetkým účastníkom brigády (Matuška, Čulák, Paluška, Mlynka, Zemanová, Sýkora,Valach, Géci M. Géci J. Toman, Hudec, Farkašová, Danišovský) ,za pomoc a vyjadrujem presvedčenie, že sa čoskoro pri nejakej ďalšej, rovnako vydarenej akcii stretneme minimálne v takomto počte.
(Foto: Paluška, Farkašová)
RNDr. Jozef Paluška, predseda klubu
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Meniny

Dnes má sviatok
Reklama
2,150,720 návštev Canine by Harly